Karm tuul ja tühi väli

Läbi karmide katsumuste oleme jõudnud Las Plumase külla 213. kilomeetril. Soovitame siiralt neile, kes kunagi plaanivad samat marsruuti läbida, teha seda üldlevinud viisil s.t. läänest itta, aga mitte idast läände. Aga eestlane on juba selline pisut põikpäine ja kirjutasime raskuse sellesse ekspeditsiooni juba planeerides sisse. Nüüd kogeme seda reaalselt. Vesi on teel kullast kallim. Tee on tühi ja kahe maja vaheline ala on tihtipeale vähemalt 50 kilomeetrit.

Ratas Eesti lipuga

Maastik muutub huvitavamaks

Ööbisime seekord mingis akende ja usteta vähemalt paarkümmend aastat tühjalt seisnud farmi moodi hoones. Alar, Andres ja Lauri panid omale telgi ülesse seasulgu põhu peale, Tõnis leidis koha mingil töökoja lavatsil ja Kalev sai omale privaatse toa, kus ta kahjuks pidi külmetama magamiskotis, sest öö oli külm.

Tõnis plate peal

... ja vaade tema aknaaugust

Lõunamaa tähistaevas oli aga võrratu. Külmale ööle järgnes aga kuum päev ja nüüd oleme keskpäevaks neid ridu kirjutades kõik parajalt päikesest põlenud. 

Saime internetti kohalikus vallamajas ja see postitus on nüüd värskeimast värskeim. Lisame ka selle blogi kirjutamise pildi.

Kalev blogimas. Tegelikult tunnete käekirja järgi ära millised jutud on kirja pannud Alar ja millised Kalev

Kell meil on 17.10. Teil seal Eestis 22.10.   /Pilte lisame veel kui leiame neti. Loodetavsti juhtub see ~100 km pärast. Vahepeal pole isegi kohta kust vett osta netist rääkimata.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

5 kommentaari postitusele Karm tuul ja tühi väli

 1. Ester kirjutab:

  kas see valge asjandus, millele ratas toetub, on teil kaasaskäiv šašlõkiahi?

 2. Külli kirjutab:

  Kahju, et see teie eilne netiühendus nii lainetav oli. Hea, et vähemalt blogi saite täiendatud. Tõnisega eile ühtki sõna vahetatud ei saanud kahjuks :( , kõne heljus kuskil ookeani kohal. Igatahes tervitused ja kallistused. Lapsed väga igatsevad ja naine kahjuks on nii koormatud, et igatsemiseks pole hetkegi. Tagasisaabudes palun tuusikut sanatooriumisse, sest selg katkeb ja unevõlg on suur.
  PS! Jaanusel sündis eile tütar!

 3. Elvi kirjutab:

  Ma ei tea, kas mu kommentaar avaldatakse või ei? Tahan teile, poisid, jõudu ja vastupidavust soovida, eriti oma Andresele ! Olete väga tublid! Jõevesi võib olla haiguse tekitajaks, seda tuleks küll võimalikult vältida. Elvi

 4. eddy-marko kõiv kirjutab:

  Andres! tuud saa tiiat ,et võru veri ei värise. Tuu mullle üts peruu peeruvahe. sõs ma lähe õkva muhamedi usku. NB! Oleh hüva tuu mulle üts kitse peenis!

 5. Külli kirjutab:

  “Oi kui halb voodi. Kas teistel, kes seal elavad, on ka sellised?” – Liisu kommentaar issi magamisaseme kohta :) .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>